Makijaż profesjonalny

Makijaż profesjonalny

Z przyjemnoscia chcę ogłosic że w naszym salonie można wykonać makijaż na różne okazje przez doświadczoną wizażystke i makijażystke Pania Klaudie😀

Wiele kobiet nie wyobraża sobie życia bez codziennego makijażu. Dobrze wykonany potrafi nadać twarzy witalności, nawet wtedy, gdy spałyśmy jedynie kilka godzin. Należy jednak pamiętać, że kiedy jest on wykonany nieumiejętnie może sprawić, że kobieta będzie wyglądała niekorzystnie a nawet śmiesznie.

Typy makijażu:

  • Makijaż dzienny – powinien być przede wszystkim delikatny i naturalny. Należy zadbać o to, by ukryć wszystkie niedoskonałości takie, jak popękane naczynka czy sińce pod oczami. Usta nie powinny być mocno podkreślone, warto postawić na takie kolory, jak brąz czy róż.
  • Makijaż ślubny – powinien łączyć w sobie cechy makijażu dziennego i fotograficznego. Musi być dyskretny i subtelnie podkreślać kobiece piękno, retuszując przy tym wszystkie jej niedoskonałości. Należy pamiętać o tym, że makijaż ślubny powinien być przede wszystkim trwały, by nie trzeba było go poprawiać. makijaż,figcaption> szminki
  • Makijaż fotograficzny, filmowy.Ten typ makijażu powinien być mocniejszy. Warto zadbać o odpowiednie, wyraziste podkreślenie oczu i ust. Nie wolno również zapomnieć o wymodelowaniu twarzy, ponieważ obiektyw ją spłaszczy.
  • Make up no make up – czyli makijaż, którego nie widać. Jest to delikatny makijaż, subtelnie podkreślający urodę. Make up no make up powinien być praktycznie niezauważalny, współgrać z naszą karnacją i kolorystyką twarzy.
  • Makijaż korekcyjny – nakłada się w celu ukrycia niedoskonałości i ujednolicenia wyglądu cery. Dzięki temu makijażowi ukryjesz wszelkie przebarwienia, cienie pod oczami czy popękane naczyńka krwionośne. Makijaż korekcyjny sprawia, że cera wygląda ładnie i naturalnie.
  • Makijaż wieczorowy. Jest to rodzaj makijażu okolicznościowego, który wykonuje się na specjalną okazję. Makijaż wieczorowy powinien opierać się na wyrazistych, intensywnych barwach i ostrych konturach. Musi być ostry i mocny ze względu na rodzaj oświetlenia, w którym będziemy przebywać. Sztuczne światło pochłania kolory, nadając im wrażenie przyćmionych i mdłych.
  • Makijaż koktajlowy. Musi być mocniejszy niż dzienny, nie powinien być jednak tak ekstrawagancki, jak makijaż wieczorowy. Makijaż koktajlowy musi się dobrze prezentować w świetle dziennym i sztucznym.

Leave a Reply

%d bloggers like this: