Makijaż permanentny brwi Metoda Pudrowa

Makijaż permanentny brwi Metoda Pudrowa

Makijaż permanentny metodą Magic Shading

PRZED ZABIEGIEM:

Każdy zabieg poprzedzony jest wywiadem i omówieniem oczekiwań Klientki oraz wizualizacją.

ZABIEG POCZĄTKOWY;

I etap:

Polega na wykonaniu makijażu, najpierw nakładane jest znieczulenie, po odczekaniu ok. 30 min, indywidualnie do każdego dobierany kolor pigmentu i robimy szkic, po zaakceptowaniu przez Klientkę, zaczynamy zabieg. Cały czas w między czasie stosowane jest znieczulenie dodatkowe, co gwarantuje bezbolesność, lub ogromnie zmniejsza ból. Odczuwanie bólu jest sprawą indywidualną organizmu

PIELĘGNACJA PO ZABIEGU:

 1. Przez ok. 4-7 dni po zabiegu skóra nie może być myta mydłem i innymi kosmetykami niż zalecane przez kosmetyczkę.

 2. Skóra przez pierwsze 3 dni nie powinna być niczym natłuszczana, po 3 dniach smarujemy wazeliną lub maścią z Wit.A,

 3. Nie trzeć miejsca, nie drapać, nie moczyć.

 4. Przez 7 dni po zabiegu nie można korzystać z basenu, sauny, solarium. Unikać bezpośrednich promieni słonecznych, nosić okulary przeciwsłoneczne.

 5. Przez kilka dni po zabiegu brwi (ok. 4-7 dni) naskórek delikatnie się złuszcza wraz z częścią barwnika (nawet do 50%). Jest to całkowicie naturalny proces i tak jest w każdym przypadku. Wszystko jest sprawą indywidualną organizmu.

II etap.

Po około 3-4 tygodnaich powinna być wykonana korekta i jest płatna 200 zł

Przed rozpoczęciem zabiegu mikropigmentacji, kazdy pacjent otrzyma do podpisania formularz zgody na wykonanie zabiegu, który będzie zawierał informacje dotyczące przygotowania do zabiegu, przeciwwskazań, zachowania się nakłuwanego miejsca w trakcie i po zabiegu oraz zasad pielęgnacji po zakończeniu mikropigmentacji.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU:

Jeśli jesteś nosicielem wirusa opryszczki (Herpes Simplex-prawie 85% populacji na świecie), warto na kilka dni przed zabiegiem stosować tabletki Heviran (na receptę) jako prewencję i wzmocnienie przed ewentualnym atakiem opryszczki. (wskazane jest go zażywać).

Każda z Pań przed procedurą dostanie do podpisania formularz zgody, który zawiera informacje o zabiegu, przeciwwskazaniach, działaniach niepożądanych oraz postępowaniu po zabiegu.

PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU:

 • stany zapalne skóry wokół ust, owrzodzenia, opryszczka, rany;

 • wysypki lub inne przewlekłe choroby skóry wokół ust (bakteryjne, grzybicze, wirusowe);

 • uczulenie na jakikolwiek ze składników preparatu używanego do znieczulenia w przeszłości lub inne powikłania po tego typu zabiegach w przeszłości;

 • ciąża, karmienie piersią;

 • cukrzyca;

 • choroby wątroby;

 • choroby serca (zwłaszcza zaburzenia rytmu serca);

 • łuszczyca (może wywołać rzut łuszczycowy);

 • infekcje, stany podgorączkowe;

 • bielactwo (podrażnienie skóry może wywołać nowe ogniska);

 • choroba nowotworowa;

 • leki wchodzące w interakcje z zawartymi w preparacie do znieczulenia miejscowego, leki rozrzedzające krew, leki sterydowe, leki przeciwzakrzepowe i inne immunosupresyjne.

Leave a Reply

%d bloggers like this: